• BIST 100
  2.450,84
  % 1,35
 • AMERIKAN DOLARI
  16,3749
  % 0,09
 • € EURO
  17,6133
  % 0,19
 • ALTIN (TL/GR)
  974,30
  % 0,19
 • £ POUND
  20,7041
  % 0,22
 • ¥ YUAN
  2,4323
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,2509
  % 0,07
 • BITCOIN/TL
  471489,687
  % -3,21

Qi Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Qi Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Qi coin nedir sorusu son zamanların dikkat çeken birimi olduğu için öne çıkıyor. Qi yeni olarak piyasaya konulan bir kripto para birimidir.

Farklı bir proje içerisinde gerçekleştirilerek piyasaya sürülmesi Qi coini diğer kripto paralardan ayırmaktadır. Bir varlık sistemi üzerinde tasarlanarak kullanıma sunulmuştur. Kısa süre içerisinde büyük bir başarı yakalayan Qi coin kripto para çeşitleri arasında son dönemin yıldızı parlayan birimi olarak öne çıkıyor.

Canlı kripto para borsası için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Qi Coin Özellikleri ve Geleceği

Qi coin geleceği piyasa analizlerinde ve yapılan araştırmalar doğrultusunda çok uzun bir süre içerisinde kullanıcı sayısının artacağına işaret ediyor. Avalanche blockchain teknolojisi altyapısı ile geliştirilen BENQI borsasının yerel kripto para birimi olan Qi Coin bir merkeze bağlı olmadan bir uygulama alanı üzerinde gelişmeye başlamıştır. Kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

BENQI iyileştirme önerileri kapsamında tekliflerin sonucu oylaması ve karar vermesini gerektiriyor. Başlangıç aşamasında kurucu ekip tarafından yönetilmekte olup zamanla merkezi olmayan otonom yapıya geçiş yapacaktır. Bu kapsamda da Qi Coin sahipleri protokolü yönlendirecek olan konularda kararlar verebilecek ve oy kullanabilecektir. Avalanche blockchain teknolojisi üzerinden şifreleme yaptığı için birim güvenli yapısıyla da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Down Coin Nedir? Down Coin Kaç TL?

Qi Coin Analizleri

Qi coin kaç TL sorusu için Aralık ayının başlangıcı itibariyle 1,8 – 2,5 TL arasında yanıt vermek mümkün. Özellikle kurucuları ve yatırımcılarının arasında pek çok kurumsal yatırımcı olması sebebiyle fiyat açısından uzmanlara göre dikkat çekmeyi başarıyor. Birçok uluslararası borsada listeleniyor olması da birime olan güvene işaret etmektedir.

Ethereum ile birlikte kullanımı sayesinde kullanıcılara sorun yaşamadan hızlı ve güvenli bir ortamda aşırı yüklenmelerin önüne geçerek büyümeyi hedeflemektedir. Birçok alan içinde iş ortaklığı yapmaktadır. Bu bakımdan uzmanlar tarafından da kullanım olanağı artış gösterecek birim olarak işaret edilmektedir.

Sınırsız olmaması nedeniyle piyasada sayı açısından azalma yaşadıkça da fiyatlarının artması beklenmektedir. Bununla birlikte yatırımcılar her coin de olduğu gibi ani yükseliş ve düşüşlere karşı temkinli olmalıdır. Piyasaların genel seyri bu birimi de etkilediği için çizdiği grafiğin anlık olarak değerlendirilmesi önemlidir.

Qİ coin nedir? , Qİ coin geleceği hakkında yapılan yorum ve analizlerle ilgili yazımız hakkında fikir ve görüşlerinizi yorumlar alanından paylaşabilirsiniz.