• BIST 100
  2.450,84
  % 1,35
 • AMERIKAN DOLARI
  16,3638
  % 0,06
 • € EURO
  17,5896
  % 0,06
 • ALTIN (TL/GR)
  976,24
  % 0,39
 • £ POUND
  20,6528
  % 0,00
 • ¥ YUAN
  2,4288
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,2507
  % 0,01
 • BITCOIN/TL
  474528,345
  % -2,48

Lorde Edge Coin Nedir? Fiyat ve Yorumlar

Lorde Edge Coin Nedir? Fiyat ve Yorumlar

Elon Musk’un Twitter hamlesinden sonra dilelrden düşmeyen ve değeri artan Lorde Edge Coin nedir ve kaç TL’dir? Lorde edge coin almak isteyenlere rehber.

Kripto para piyasasında Twitter üzerinden gündem oluşturan Elon Musk, son hamlesini Lorde Edge Coin üzerinden yaptığı düşünülmektedir. Tesla şirket hisselerinin %10’unu satma kararı alan Elon Musk, Twitter kullanıcı adını Lorde Edge olarak değiştirmesi, elde edilen gelir ile Lorde Edge Coin’e yatırım mı yapacak? sorusunu gündeme taşıdı.Elon Musk tarafından desteklendiği düşünülen ve %300 değer kazanan Lorde Edge Coin nedir ve detayları nelerdir?

Lorde Edge Coin Projesi Nedir?

Coin piyasasına girdikten sonra Elon Musk Twitter hamlesi ile yatırımcıların dikkatini çeken Lorde Edge Coin projesi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır. Kurucusu bilinmeyen ve oluşturuluş amacı açıklanmayan coin ile ilgili detaylar henüz açıklığa kavuşmamıştır.

Lorde Edge Coin Nasıl Alınır?

Lorde Edge Coin satın almayı planlayan yatırımcılar Binance gibi popüler kripto para borsaları üzerinden direk satın alma işlemi yapamamaktadırlar. Lorde Edge coin, Uniswap üzerinden satın alınabilmekle birlikte BNB ile takas edilebilmektedir. Lorde Edge coin almak için BNB sahibi olunmalı ve Uniswap üzerinden satın alınmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gem Coin Nedir? Gem Coin Listesi Güncel

Güncel Lorde Edge Coin Fiyatı

 • Lorde Edge Fiyatı: 0,0002207 TL
 • 24 Saatlik İşlem Hacmi: 32.233.582 TL
 • Son 24 Saatte Değişiklik: +%34,38

Güncel ve Canlı Kripto Para Borsası sayfasını ziyaret ederek 7/24 güncellenen canlı fiyat ve grafiklere ulaşabilirsiniz.

Lorde Edge Coin Yorumları

Lorde Edge Coin yorumları için konu altından fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Lorde Edge coin’in resmi internet sitesini ziyaret edebilir, instagram ve telegram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Lorde Edge Coin Fud Mu?

Kripto para borsasında yatırım yapanların mutlaka bilmesi gereken terimlerdendir Fud Nedir konusu. Lorde Edge coin fiyat artışının yaşandığı dönem Elon Musk tarafından Twitter üzerinden yapılan operasyon ile başlamıştır. Elon Musk tarafından Fud yapılarak belirsizlik oluşturulmuş ve fiyatının %300 oranında artmasına sebep olmuş olabilir. Sosyal medya hesapları üzerinden Fud yapılarak milyonlarca dolar kazanan profesyoneller ekibinde Elon Musk’da olabilir mi? sorusu akıllara takılmaktadır. Yada, Dageon’un kurucularından birisinin söylediği gibi Lorde Edge terimi değiştirilerek anlamı Dageon olabilir mi? Dageon’un kurucusu Fud yapıyor olabilir mi? Bunların cevabı şu an için bilinmiyor olsa da yakın zamanda sonuçları ortaya çıkacak ve kimi yatırımcıların yüzü gülerken kimisi hayal kırıklığına uğrayabilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Down Coin Nedir? Down Coin Kaç TL?

Lorde Edge Coin nedir konusunda detaylar yer almakla birlikte gelişmeler sayfamız üzerinden paylaşılacaktır.