• BIST 100
  2.450,84
  % 1,35
 • AMERIKAN DOLARI
  16,3642
  % 0,08
 • € EURO
  17,6430
  % 0,20
 • ALTIN (TL/GR)
  973,94
  % 0,16
 • £ POUND
  20,7131
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  2,4296
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,2508
  % 0,05
 • BITCOIN/TL
  471578,456
  % -3,38

Hisse Önerileri | Günlük – Haftalık – Aylık – Yıllık Hisse Senedi Önerileri

Hisse Önerileri | Günlük – Haftalık – Aylık – Yıllık Hisse Senedi Önerileri

Yatırım uzmanları tarafından yapılan hisse önerileri ve kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımcılar için günlük, haftalık, aylık ve yıllık güncel hisse senedi önerileri sayfamızdadır.

Borsa uzmanları ve yatırım şirketleri tarafından günlük, haftalık ve aylık olarak hisse raporları ile birlikte hisse önerileri de analiz edilmekte ve yatırımcılara yol göstermesi için raporlanmaktadır. Yatırımlarınıza yön vermek ve fikir edinmek için uzman görüşü ve analizleri sayfamızda yer almaktadır.

Güncel borsa hisse önerileri için uzman görüşlerinin güncel listesi ve raporları;

Günlük Hisse Önerileri

Günlük hisse önerileri raporu altta ki tablolarda yer almaktadır. Güncel günlük hisse önerilerine ulaşabilir ve yatırımlarınız için uzman görüşü alabilirsiniz. Rapor içeriklerinde güncel grafikler ve taban-tavan fiyatlarının yanında birçok farklı analize yer verilmektedir.

Deniz Yatırım Günlük Hisse Önerileri

Borsada yatırım yapanlar için günlük hisse önerileri ile birlikte piyasa notları, strateji notları ve şirket raporları yer almaktadır.

Deniz Yatırım günlük hisse önerileri raporu için Tıklayın!..

Tacirler Yatırım günlük bülten yayınlayarak yatırımcılara dikkat çeken hisseler hakkında detaylı grafik analizi sunmaktadır,

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Günlük Hisse Önerileri

Günlük bülten ile detaylı hisse analizine ulaşabilir ve yatırımlarınıza yön verecek fikirler edinebilirsiniz.

Tacirler Yatırım günlük bültene ulaşmak için Tıklayın!..

Vakıf Yatırım günlük ve haftalık strateji bülteni yayınlamaktadır. Birçok farklı yatırım şirketinin analizlerine ulaşmak yatırımlarınıza olumlu katkı sağlayabilir.

Vakıf Yatırım Günlük Strateji Bülteni

Günlük ve haftalık strateji bülteni yayınlayan Vakıf Yatırım ile hisse önerileri konusunda fikir edinebilirsiniz.

Vakıf Yatırım bültenine ulaşmak için Tıklayın!..

İnfo Yatırım birçok konuda yatırım analizleri yapmakla birlikte hisse önerileri başlığı altında günlük ve haftalık analizler yapmaktadır.

İnfo Yatırım Günlük Hisse Önerileri

İnfo yatırım analizler sayfasından Hisse Önerileri alanına giriş yapabilir ve günlük ve haftalık analizlerin yanında geçmiş dönemlere ait analiz raporlarına da ulaşabilirsiniz.

İnfo Yatırım hisse önerilerine ulaşmak için Tıklayın!..

İş Yatırım en çok önerilen ve en az önerilen hisse senetlerini paylaşmaktadır.

İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri

İş yatırımın önerdiği hisse setlerine ve analizlere ulaşmak için Tıklayın!..

Yatırımcılar günlük işlem gerçekleştirmekle birlikte haftalık analizleri inceleyerek orta vadeli yatırımlar da yapabilmektedir. Listemizde yer alan yatırım şirketleri günlük hisse önerilerinin yanında haftalık hisse önerileri de vermektedirler. Hisse tavsiye edilmesini isteyen yatırımcılar yatırım şirketlerinin günlük ve haftalık hisse analizlerini takip edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Borsada Elmas Formasyonu

Uzun Vadeli Hisse Önerileri

Uzun vadeli hisse önerileri 2021 yılı analizi arayanlar için Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan uzun vadeli yatırım analizleri ve portföy modeline göz atabilir.

Hisse önerileri ile ilgili fikir ve görüşlerinizi yorumlar alanından paylaşabilir ve diğer yatırımcıların fikir edinmesini sağlayabilirsiniz.