• BIST 100
  2.450,84
  % 1,35
 • AMERIKAN DOLARI
  16,3904
  % 0,21
 • € EURO
  17,6155
  % 0,28
 • ALTIN (TL/GR)
  976,35
  % 0,40
 • £ POUND
  20,6891
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  2,4342
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,2504
  % -0,14
 • BITCOIN/TL
  474528,172
  % -2,48

Fetch Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Fetch Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Fetch coin nedir sorusu özellikle son zamanlarda yapay zekanın daha görünür hale gelmesi ile önem taşıyor. Fetch projesinin token’i olarak kullanılan Fetch coin yatırımcılar için potansiyel vaat eden birimler arasında bulunuyor.

Fetch Projesi Nedir?

Fetch projesi merkeziyetsiz yapay desteğine sahip olan, söz konusu yapay zekanın öğrenmesini kolay hale getirmek için cihazların birbirine senkronize edilmesini isteyen bir projedir. Özellikle yapay zeka odaklı olduğu için günümüzün dikkat çeken projeleri arasında yer almaktadır. 2017 yılında İngiltere’de hayata geçirilen proje, tamamen merkeziyetsiz yapıya sahiptir. Temelinde ise katılımcıların yapay zeka öğrenmeleri yer almaktadır. Kullanıcıların yüksek verim elde etmelerinin yanında düşük gas ücretleri ödemeleri de hedeflenmektedir. Proje kapsamında kullanıcılar ağ üzerinde kendi araçlarını oluşturarak dağıtabilmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar otonom aracıları eğitebiliyor ve ağ üzerinde yapay zekayı dağıtmak için yardımcı programları da kullanabiliyor.

Fetch Coin Nedir?

Fetch coin nedir sorusuna Fetch projesinin yerel kripto para birimidir şeklinde yanıt vermek mükündür. Fetch ekosistemi içerisinde yapılacak işlemlerde Fetch coin kullanılmaktadır. Fetch coin, ETH blokzinciri teknolojisi kullanmaktadır. Ayrıca şifreleme açısından ETH altyapısı sayesinde güven sağlamaktadır. Fetch coin belirli oranda üretilmektedir ve toplam arzı 1 milyon 150 bin civarındadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Stack Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Fetch Coin Ne Sunuyor?

Fetch coin geleceği açısından özellikle yapay zeka araştırmalarının günümüzde hız kazanması ile beraber uzmanlara göre potansiyel taşıyan bir yapı gösteriyor. Özellikle Metaverse evreni ile yapay zeka ve sanal gerçeklik farklı bir evreye girdiğinden Fetch projesinin de yakın zamanda daha fazla ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Fetch Coin Fiyat Analizi

Fetch coin kaç TL sorusuna halihazırda 10 TL civarında yanıt vermek mümkün. Son üç aylık zaman diliminde grafik incelemesi yapıldığında fiyatının üç kat artış yaşadığı görülüyor. Yaşadığı artış özellikle yapay zeka alanındaki gelişmelerle paralellik taşıyor. Metaverse açıklamasının Facebook grubu tarafından yapılması sonrasında birime olan ilginin de arttığı grafiklerden görüyor. Projenin devamlılığı ile birlikte fiyatlar uzmanlara göre ilerleyen dönemde yükselme yaşayabilir. Fetch coin başta Binance olmak üzere Gate.io, ZT, KuCoin, Pionex gibi borsalarda listeleniyor.