• BIST 100
  2.460,37
  % 0,39
 • AMERIKAN DOLARI
  16,4034
  % 0,29
 • € EURO
  17,6282
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  976,57
  % 0,43
 • £ POUND
  20,7025
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,4379
  % 0,42
 • РУБ RUBLE
  0,2462
  % -1,79
 • BITCOIN/TL
  475009,546
  % -2,29

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu (Türk Telekom)

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu (Türk Telekom)

Banka kredisi ile vakit kaybetmek istemeyenler için Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu nasıl yapılır, onay süreci nedir ve faturalı hatta kredi başvurusu ile ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi başvurusu ile Türk Telekom’un birebir ilişkisi bulunmamaktadır. Faturalı hatta kredi almak isteyenler Türk Telekom bayilerine gidebilir ve bayilerden kolay kredilerini alabilirler. Yani, Türk Telekom tarafından kredi sağlanmamakla birlikte bu konu bayilerin kredi kullandırmasıdır. Bankaların kara listesinde iseniz faturalı hatta kredi başvurusu ile nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu (Türk Telekom)

Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu yapmadan önce yerine getirmeniz gereken ön koşullar bulunmaktadır. Türk telekom faturalı hatta sahip olmalı ve son 6 ayda fatura ödemelerinizi düzenli ödemeniz gerekmektedir. Her kredi başvurusuna onay verilmeyebilmektedir. Banka kredi notunuzun çok kötü olması durumunda krediniz onaylanmayacaktır. Bu tamamen bayinin insiyatifinde olan durumdur.

Faturalı hatta kredi başvurusu yapmak için Türk Telekom bayisine şahsen gitmeli ve online olarak internet üzerinden veya müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapılmadığını unutmamalısınız.

Faturalı hatta kredi başvurusu yapmak için Türk Telekom bayisine kredi kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İlgili prosedürler bayi tarafından tarafınıza anlatılacak ve süreç ile ilgili yardımcı olunacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası KMH Faiz Oranı 2021

Türk Telekom faturalı hatta kredi imkanı 5.000 TL ile sınırlıdır ve mobil cihaz alma zorunluluğu bulunmaktadır. Her ne kadar ismi ” faturalı hatta kredi ” olsa da aslında bir kredi değil, mobil cihaz almanız için 48 aya varan taksitli satıştır. Ayrıca, işlem için %15’e varan komisyon da talep edebileceklerdir. Banka kredisinin daha avantajlı olabileceğini unutmamakla birlikte bu yöntem bankaların kara listesine girmiş kişilerin tercih ettiği yöntem olduğunu da vurgulamalıyız.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom faturalı hatta krediyi kullanmak için ilgili bayi üzerinde mobil cihaz almanız gereklidir. Kullanmış olduğunuz kredi tarafınıza elden nakit olarak verilmeyecektir! 5.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz faturalı hatta kredi ile mobil cihaz alabilecek ve faturanız üzerinden 48 ayda ödeme imkanına sahip olacaksınız. Acil nakit ihtiyacınızı da satın almış olduğunuz mobil cihazı satarak karşılayacaksınız.

Türk Telekom Faturalı Hat Kredisi

48 aya varan vade imkanı ve 5.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz Türk Telekom faturalı hat kredisi ile mobil cihaz alabilir ve acil nakit ihtiyacınızı mobil cihazınızı satarak karşılayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Türk Telekom bayisi ile görüşerek 7.000 ile 10.000 TL bandına yükseltmeniz de mümkün olabilecektir.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Kullanım Şartları

Türk Telekom faturalı hatta kredi kullanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Asgari şartları yerine getirmeden başvuru yapmanız olumsuz yanıt almanıza sebep olacaktır.

 • Adınıza kayıtlı ve en az 6 aydır düzenli ödeme yaptığınız faturalı hattınız olmalıdır.
 • İnternet üzerinden başvurular daha hızlı red edilebilmektedir bu sebeple mutlaka bayilerden başvuru yapın.
 • 2 yıldan uzun süredir aynı hattın kullanımda olması gerekmektedir.
 • 2 yıldan uzun süredir ev yada iş yeri telefon, su faturası, elektrik faturası yada internet aboneliği gibi aboneliğinizin olması şartı bulunmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Çekmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Avantajlı Mı?

Faturalı hatta kredi başvurusu yapmak kazançlı değildir. Ekonomik şartlar gereği alım gücünüz yoksa veya acil nakit ihtiyacınız varsa tercih edebileceğiniz yöntemdir. Türk Telekom hattına kredi kullanımı yalnızca ekonomik durumu kötü ve başka tercihin olmaması durumunda tercih edilmelidir.

%15 gibi yüksek komisyon ödeyerek Türk Telekom hattına kredi kullanacağınızı unutmayın. Alternatif yönteminiz yoksa Türk Telekom bayisine giderek detaylı bilgi alabilir ve faturalı hatta kredi başvurusu yaparak kredi kullanabilirsiniz. Örneğin, 8.000 TL olan iPhone X model cihaz için ödemeniz gereken tutar en az 9.200 TL olacaktır. Vade farkının uzaması halinde 10.000 TL’yi geçebilecektir.

Türk Telekom Kredi Sorgulama

Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu yapmış ve kredi kullanmışsanız Türk Telekom Online İşlemler sayfasına giderek T.C. kimlik numaranız ve telefon hattınız ile üye olabilir ve faturalı hatta krediniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi başvurusu (Türk Telekom) ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylara yer  vermeye çalıştık. Siz de faturalı hatta kredi başvurusu yapmış ve kredi kullanmışsanız deneyimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.