• BIST 100
  2.450,84
  % 1,35
 • AMERIKAN DOLARI
  16,3821
  % 0,09
 • € EURO
  17,6106
  % 0,21
 • ALTIN (TL/GR)
  974,65
  % 0,23
 • £ POUND
  20,6955
  % 0,19
 • ¥ YUAN
  2,4333
  % 0,16
 • РУБ RUBLE
  0,2510
  % 0,06
 • BITCOIN/TL
  472607,564
  % -2,90

AXS Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

AXS Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

AXS coin nedir sorusuna belirli bir yanıt bulabilmek için proje ve tasarı uygulamalarının incelenmesi gerekmektedir. Bir savaş oyununa bağlı olarak oyun içerisinde kullanılan bir para birimi olarak kullanılmaktadır. Uzman analistlerin yorumları doğrultusunda Axie Infinity oyununa paralel olarak geliştirilen yerel bir para birimi olarak da tanımlanmaktadır.

2021 yılında geliştirilen ve kullanıma açılan bir oyun türü içinde kullanılarak yatırım oranını yükseltmeyi başaran kripto para varlığıdır. Axie Infinity oyunu bir savaş oyunu olarak Pokemon ve diğer oyun türlerine benzerlik göstermektedir. Kullanılan para birimi AXS NFT pazarında kullanılan ana para birimi olmaktadır.

AXS Coin Özellikleri ve Değerleri

AXS coin geleceği üzerine yapılan değerlendirmeler en çok oynanan savaş oyunu para birimi arasında yerini alan AXS coinin ömrünün uzun olduğu üzerinde durulmuştur. 2021 ile 2025 yılları arasında AXS coin kullanım oranının artacağı üzerine bilgiler paylaşılmaktadır. Kripto para borsası içinde güvenli bir şekilde yükselişine devam eden bir dijital para birimi olarak kullanımına devam edilmektedir. Platform üzerinde geliştirilen yeni düzenlemeler ve stake özelliğinin getirilmesi ile birlikte 2022 yılında da AXS coin değer oranlarında artış yaşanacağı tahmin edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fetch Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken KMON Coin Nedir? konusuna göz atmanızı önermekteyiz.

Yeni bir yatırım aracı olarak alt coinler arasında yüksek bir işlem hacmine sahiptir. AXS coin fiyatı 1.63 Türk lirası tutarındadır. 1 günlük zaman dilimi içinde yaklaşık %-0.25 değerinde bir düşüş yaşamıştır. Piyasa içinde yer alan bütün para birimleri arasında işlem hacminin yüksek değer içinde olmasından dolayı 25.sırada işlem görmektedir. Oyun verileri kullanılarak geliştirilen bir kripto para biriminin piyasada yer almasını amaçlayan bir proje olarak 2018 yılında tasarlanmıştır. 2021 yılında en çok oynanan Axie Infinity oyununda kullanımı ile yatırımcıların ve kullanıcıların ilgisini çekmiştir.

AXS Coin Fiyat Analizleri ve Değerlendirmeleri

2021 yılı itibari ile kripto para piyasası hareketlilik yaşamaya başlamıştır. Axie Infinity oyunun içinde oyun sırasında kullanılacak jetonlar bulunmaktadır. Bu jetonlar AXS coin yatırımları hakkında kullanıcıların karar verme mekanizmalarında etkili olmaktadır. Bir blok zincir üzerine bağlı bir şekilde kurulumu yapılan AXS coin Ethereum blok zincirini ve ağını kullanmaktadır. AXS coin kripto para biriminin madenciliği yapılmamaktadır. AXS coin kaç TL sorusuna yazının hazırlandığı sırada 1,941 TL olarak yanıt vermek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Polymath Coin Nedir? Geleceği, Yorum ve Analizi

AXS coin nedir konusunda detaylı bilgiler verildi, kişisel yorum ve analizlerinizi yorumlar alanından paylaşabilirsiniz.